Поради противоепидемичните мерки на скромна церемония провела се на 18 януари 2022г. Спортно Училище "Т. Каблешков" награди 10-те най-добри спортисти за 2021г. През изминалата година се проведоха достатъчно състезания, на които спортистите ни заслужено постигнаха редица успехи. За трети път отличието "Спортист  № 1"  спечели състезателят по борба свободен стил Иван Стоянов от 12 "А" клас. Той взе отличието и през 2018 и 2019 година.

СПОРТИСТ № 2 : Дянко Петров Дянков – 11 а клас– борба свободен стил
СПОРТИСТ № 2 Радомир Николаев Стоянов- 12 а клас – борба свободен стил

СПОРТИСТ № 3 Кристина Георгиева Стамова – 9 б клас– скокове на батут
СПОРТИСТ № 3 Мартин Миленов Димитров -9 а клас – скокове на батут

СПОРТИСТ № 4 Ванеса Стоянова Георгиева- 11 а клас – борба свободен стил
СПОРТИСТ № 5 Радомир Ивайлов Найденов – 8 а клас – скокове на батут
СПОРТИСТ № 6 Деяна Деянчова Стояновска – 11 в клас – баскетбол
СПОРТИСТ № 7 Григор Дианов Чернаков - 9 б клас – борба свободен стил
СПОРТИСТ № 8 Даяна Иванова Стойчева - 7 а клас – борба свободен стил
СПОРТИСТ № 9 Кристъл Ивова Станкова – 7 а клас – скокове на батут
СПОРТИСТ № 10 Калоян Атанасов Атанасов - 10 б клас – борба свободен стил

За треньор номер 1 за 2021 година бе определен Диан Динчев - наставник на тима по борба "Берое" в свободния стил.

Награди „Спортен Икар“

1. Иван Иванов Тасев - 12 а клас - волейбол

1. Фиген Сезгин Мехмед - 11 а клас - художествена гимнастика
2. Камелия Веселинова Ослиева –10 а клас- художествена гимнастика
3. Яница Иванова Иванова – 10 а клас- художествена гимнастика

 

Днес, 09.02.2021г., се проведе награждаване на най-добрите спортисти за 2020г на Спортно училище „Т. Каблешков“. Форматът на тържеството беше по-различен поради епидемиологичната обстановка. Спортният календар през 2020г. беше съкратен, проведоха се много малко спортни мероприятия, но въпреки това наградените ученици извоюваха призови места на:

  • Божидар Красимиров Пенчев – 12 а клас – футбол – МЪЖЕ: Подписан професионален договор с представителния мъжки отбор на ПФК „Берое“
  • Валентин Валентинов Стоянов – 8 а клас – скокове на батут – МЛАДЕЖИ, НАЦИОНАЛЕН СЪСТЕЗАТЕЛ

1 м. Държавно първенство, синхрон

1 м. Държавно първенство, индивидуално

  • Ванеса Стоянова Георгиева – 10 а клас – борба свободен стил – КАДЕТКИ, НАЦИОНАЛНА СЪСТЕЗАТЕЛКА:

1 м. Държавно лично първенство – кадетки

1 м. Държавен лично-отборен шампионат- кадетки

  • Габриела Георгиева Петкова – 9 а клас – лека атлетика – МОМИЧЕТА ПОД 16 Г.:

1 м. 4 х 200 м. - Национален шампионат под 16 г., зала

2 м. 200 м. - Национален шампионат под 16 г., зала

  • Доника Илиева Илиева – 8 б клас – лека атлетика – МОМИЧЕТА ПОД 16 И ПОД 18 Г.:

1 м. 4 х 200 м. - Национален шампионат под 16 г., зала,

3 м. 400 м. - Национален шампионат под 18 г.,

  • Дянко Петров Дянков – 10 а клас – борба свободен стил – КАДЕТИ, НАЦИОНАЛЕН СЪСТЕЗАТЕЛ:

1 м. Държавно лично първенство

1 м. Държавен лично-отборен шампионат

  • Иван Николаев Стоянов – 11 а клас - борба свободен стил – КАДЕТИ, НАЦИОНАЛЕН СЪСТЕЗАТЕЛ:

1 м. Държавно лично първенство

1 м. Държавен лично-отборен шампионат

  • Полина Станиславова Вангелова – 9 а клас – спортна гимнастика – КАДЕТКИ, НАЦИОНАЛНА СЪСТЕЗАТЕЛКА:

2 м. Държавен шампионат – земна гимнастика

2 м. Държавен шампионат – смесена успоредка

3 м. Държавно първенство Купа България – многобой

3 м. Държавно първенство Купа България – прескок

3 м. Държавно първенство Купа България – греда

2 м. отборно - Държавно лично-отборно отборно първенство

  • Радомир Николаев Стоянов – 11 а клас – борба свободен стил – КАДЕТИ, НАЦИОНАЛЕН СЪСТЕЗАТЕЛ:

1 м. Държавно лично първенство

1 м. Държавен лично-отборен шампионат

  • Радостин Георгиев Георгиев – 11 а клас – футбол – НАЦИОНАЛЕН СЪСТЕЗАТЕЛ - ВРАТАР

Призът „Треньор на годината“ беше връчен на Диан Динчев – треньор борба свободен стил.